Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Siz Değerli Müşterilerimize Sunduğumuz Diğer Hizmetlerimiz

Koltuk Yıkama

Koltuklarınızda biriken kir ve lekeleri profesyonel ekipmanlarımızla yok ediyoruz! Koltuk yıkama hizmetimizle, derinlemesine temizlik sağlayarak, koltuklarınızın ilk günkü gibi görünmesini sağlıyoruz. Koltuk kumaşına uygun temizlik ürünleri kullanarak, hem koltuk kumaşına hem de dolgu malzemesine zarar vermeden temizliyoruz.

Stor Perde Yıkama

Stor perdelerinizin temizliği bizim işimiz! Profesyonel stor perde yıkama hizmetimizle, perdelerinizin kumaşına ve rengine uygun kaliteli temizlik ürünleri kullanıyoruz.. Hızlı ve güvenli işlemimizle, stor perdeleriniz ilk günkü gibi temizleniyor. Evinizdeki hava kalitesini yükseltmek ve daha temiz bir ortamda yaşamak için bizimle iletişime geçin..​​

Oto Koltuk Yıkama

Araçlarınızda hijyenik bir ortam sağlamak için araç koltuklarınızı da profesyonelce temizliyoruz! Araç koltuk yıkama hizmetimizle, aracınızın kumaşına uygun temizlik ürünleri kullanarak, araç koltuklarınızın derinlemesine temizliğini sağlıyoruz. Yüksek vakum gücüne sahip ekipmanlarımızla araç koltuklarınızın tüm kir ve lekelerini yok ediyoruz.​​​

Cami Halı Yıkama

Yerinde temizlik yöntemiyle, caminizdeki halıların hijyenik bir şekilde temizlenmesini sağlıyoruz. Özel olarak seçilmiş temizlik ürünleri ve ekipmanları kullanarak, halıların dokusuna zarar vermeden derinlemesine temizlik yapıyoruz. Hijyenik bir ortamda ibadet etmeniz için, halılarınızı kısa sürede temizleyip, kurutup teslim ediyoruz. Hijyen konusunda hiçbir ödün vermeden, yerinde ve hızlı bir hizmet sunuyoruz.

Cafe / Restoran Koltuk Yıkama

Cafe ve restoran koltuklarınızı taptaze ve hijyenik tutuyoruz! Konforunuz ve misafirlerinizin memnuniyeti için özel çözümler sunuyoruz. Koltuklarınıza yeni bir soluk kazandırmak için hemen iletişime geçin!

Okul/Kreş Halı Koltuk Yıkama

Okul ve kreş ortamının hijyeni bizimle güvende! Halı ve koltuklarınızı çocuklar için sağlıklı ve temiz tutuyoruz. Eğitim alanlarınıza özenle yaklaşarak, temizlik konusundaki hassasiyetinizi paylaşıyoruz. Hemen iletişime geçin, en iyi temizlik deneyimini yaşayın.

İndirimli Fiyatlarımızdan Faydalanmak İçin Hemen Ara !

Sık Sorulan Sorular